SB Property Services, a.s. (SBPS) byla založena na začátku roku 2011 s cílem nabízet klientům profesionální a kvalitní služby v oblasti správy nemovitostí spolu s osobním přístupem při řešení problémů. Společnost je vedena svými vlastníky, kteří jsou uznávanými odborníky na trhu nemovitostí.

Náš přístup

SBPS poskytuje široké spektrum služeb v oblasti správy nemovitostí, asset, facility a projektového managementu. Náš přístup kombinuje správu na každodenní bázi s dlouholetou strategií, a to vše s cílem maximalizovat kapitálovou hodnotu projektu.

Díky tomuto přístupu, patříme jenom k malé skupině firem, které byly založeny v průběhu globální finanční krize a kterým se podařilo uspět a prosadit se na trhu.

Lidé

Úspěch práce na trhu nemovitostí je založen na lidech, důvěře a dosažených výsledcích. Náš tým staví na znalostech a odborných zkušenostech každého jednotlivého člena našeho týmu. 

Lidé jsou naším největším aktivem.

Portfolio

V současnosti máme pod správou a/nebo asset managementem více než 185 000 m2 s odpovědností za projekty v hodnotě 400 milionů EUR. Portfolio se skládá z administrativních, multifunkčních, retailových a logistických projektů.

Spravujeme projekty všech typů a velikostí.

Klíčové úspěchy

Naše klíčové úspěchy se liší v závislosti na velikosti projektu a stavu, kterém byl projekt předán.

V minulém roce jsme dosáhli u všech projektů snížení nákladů na média a/nebo snížení rozpočtů servisních poplatků, což je velkým přínosem jak pro nájemce, tak pro vlastníka. Naším hlavním cílem je minimalizovat nepřeúčtovatelné náklady vlastníka při zachování vysoké úrovně služeb.

Aktuální téměř plná obsazenost všech našich projektů ukazuje náš proaktivní přístup v oblasti pronájmů. Všichni naši manažeři si uvědomují svojí plnou odpovědnost za svoje projekty - nejsme pouze agenti, kteří jen zaplňují prostor. Zároveň se snažíme o dodatečné příjmy, zlepšení stability příjmů a vysokou úroveň procenta vybraného nájemného.

Proč si nás vybrat
  • Nabízíme více než 40 let společných zkušeností na trhu s nemovitostmi, a proto víme, jak se vytváří a dodává nejlepší hodnota pro klienta.
  • Naší výhodou je detailní znalost místního trhu, jeho specifických podmínek a historie - to vše podpořeno evropskou expertizou.
  • Osobní přístup k vašim potřebám.
  • Stavíme na dlouhodobém partnerství s našimi klienty. To byl také hlavní důvod, proč jsme založili vlastní společnost.

Máme kvalifikaci RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Profesionální správa nemovitostí … s úsměvem   sbps-usmev-nahled

Naše projekty

Za 6 let jsme získali více než 185 000 m2 pod správu a/nebo asset management
s odpovědností za projekty v hodnotě 400 milionů EUR.