Za 6 let jsme získali více než 185 000 mpod správu a/nebo asset management
s odpovědností za projekty v hodnotě 400 mil. EUR.

melantrich-12-nahled csc-foto-exterior-nahled uprava-rohan-3-nahled
Multifunkční budova Melantrich, Praha Charles Square Center, Praha Rohan Business Center, Praha
Kompletně zrekonstruována historická budova nabízí retail, kancelářské prostory a rezidenční byty. Víceúčelová budova nabízející administrativní a komerční prostory, jejíž součástí je také Nákupní galerie Atrium, která se vyznačuje výbornou dostupností. Moderní administrativní budova s převládajícími kancelářskými prostory s vynikající dopravní dostupnosti.
Detail projektu Detail projektu Detail projektu
01-2015-sb-property-services-a-s-has-become-property-manager-of-the-majority-of-the-portfolio-of-rei712 mg-4414-nahled slovansky-dum
Administrativní budova Trianon, Praha Centrum Pivovar, Děčín Slovanský dům, Praha
Dominantní administrativní budova s obchodními prostory v přízemí a dominantní 12-ti patrovou rohovou věží. Unikátní obchodní centrum zasazeno do areálu bývalého místního pivovaru. Pod správou do 06/2017 Elegantní multifunkční budova, která nabízí přes 22 tisíc m2 kancelářských, konferenčních a maloobchodních ploch.
Detail projektu Detail projektu Detail projektu
kb-na-prikope-33 taborska-exterier-1-nahled platinium-new-nahled
Budova Komerční banky, Praha Administrativní budova Táborská 31, Praha Administrativní centrum Platinium, Brno
Historická kancelářská budova o rozloze 16 000 m2, která se nachází na hlavní pražské nákupní třídě Na Příkopě 33 v Praze 1. Budova tvoří dominantu svého okolí – nejen díky umístění, ale také svou historií. Budova nacházející se v jedné z nejatraktivnějších lokalit města Brna nabízí kancelářské prostory i komerční prostory v přízemí s gastro zónou.
Detail projektu Detail projektu Detail projektu
ab-thamova-16 thm-18-2 greenpark-nahled
Karlin Office House I. - Thámova 16, Praha Kancelářská budova Thámova 18, Praha Technologický komplex Green Park, Praha
Zrekonstruovaná kancelářská budova nacházející se v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjející administrativní lokalitě nabízí moderní kancelářské i komerční prostory. Zrekonstruovaná kancelářská budova nacházející se v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjející administrativní lokalitě nabízí moderní kancelářské i komerční prostory. Technologický komplex ve strategické lokalitě nabízí administrativní, skladové, ale i komerční prostory.
Detail projektu Detail projektu Detail projektu
4dvory-centrum-nahled lihovar-extr-nahled vn57-nahled
Obchodní centrum Čtyři Dvory, České Budějovice Centrum Lihovar Říčany, Říčany Multifunkční budova Václavské nám. 57, Praha
Obchodní centrum nabízí mimořádné místo nejen pro zábavu a volný čas, ale i pro každodenní nákupy. Projekt vznikl rekonstrukcí a dostavbou historických budov místního lihovaru, nabízí obchody, supermarket, dětské zábavní centrum, lékařský dům a kanceláře. Budova nabízí maloobchodní a kancelářský prostor, rezidenční byty a místa k parkování.
Detail projektu Detail projektu Detail projektu
rimska-14-1-nahled
Kancelářská budova Římská 14, Praha
Secesní dům adaptován na kancelářskou budovu nabízí reprezentativní kancelářské prostory s moderní otevřenou dispozici.
Detail projektu

Naše projekty

Za 6 let jsme získali více než 185 000 m2 pod správu a/nebo asset management
s odpovědností za projekty v hodnotě 400 milionů EUR.